Odwiedź nas na facebooku Dębowa 3, Dobra Szczecińska Zadzwoń: 91 311 22 28

Opinie

30 lat w branży
1300 klientek

Chciałabym serdecznie podziękować Panu Doktorowi Maciejowi Pastucha za zabieg odsysania tkanki tłuszczowej na udach. Jest Pan bardzo miłym i ciepłym człowiekiem, z którym bardzo miło się rozmawia. Bardzo dziękuję!

~Joanna

Powiększanie piersi (implanty anatomiczne Mentor)

Witam wszystkich. Pół roku temu miałam operacje powiększania biustu u doktora Pastuchy. Muszę napisać szczerze, że jest najlepszym chirurgiem plastycznym. Biust wygląda rewelacyjnie, a przede wszystkim wygląda naturalnie. Doktor Pastucha jest wspaniałym lekarzem, troskliwym i który wszystko dokładnie objaśnia. Do pacjentów podchodzi czule i z uśmiechem. Gorąco polecam tego lekarza i jego klinikę, gdzie jest świetna atmosfera.

~Aneta ze Szczecina

Korekta nosa

Chciałabym serdecznie podziękować Panu doktorowi za nowy, piękny nos. Pan doktor to chirurg-specjalista, jakiego życzyłabym każdemu pacjentowi. Oprócz wielkiej wiedzy i fachu w rękach, jest serdecznym, pełnym kultury, zawsze uśmiechniętym i życzliwym człowiekiem, którego dobre słowo jest jak balsam dla duszy i ciała. Dziękuję także wspaniałemu personelowi Kliniki, przemiłej Pani Ani oraz wszystkim Paniom pielęgniarkom za troskę, uśmiech i okazaną pomoc. Polecam z całego serca!

~Anna

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Przeczytaj politykę wykorzystywania plików cookies w naszych serwisach.